<<  Firma Profili  >>
   

Hidroşen Oto Lift ; Konya'da  Araç kaldırma liftlerinin imalat ve pazarlaması alanında profesyonel olarak faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Ürün halkamızın içinde;

 

İki Sütunlu hidrolik oto lift, dört sütunlu hidrolik oto lift, iki sütunlu mekanik oto lift ve resepsiyon makas liftler  yer almaktadır.

 

Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız, politikasını kalite ve ekonomik fiyat olarak belirlemiştir. Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. 

 

Misyon;

 

Faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen bir firma olmaktır.

 

Misyon;

 

Müşterilerimiz tarafından ürünlerimiz ve işçiliğimizden  dolayı aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

.